Hakkımızda

Merhum dedemiz öncülüğünde başlamış olduğumuz yolcu ve yük taşımacılığı sektöründe vermiş olduğumuz ara sonrasında taşımacılık sektörüne, yolcu taşımacılığı şeklinde devam etmekteyiz.

Yeni nesil şirket politikalarımızla sizlere hakettiğiniz en iyi hizmeti vermek amacı ile çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam etmekteyiz.

Başlangıçta sadece personel servis taşımacılığı alanında faaliyet gösteren TÜRKER TURİZM TAŞIMACILIK olarak bugün geldiğimiz noktada şirketimiz seyahat yolcu taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, turizm acente hizmetleri ve turizm taşımacılığı gibi spesifik alanlarda sizlere hizmet vermekte kurulduğumuz günden itibaren gelişmeler kaydeden, sektörün ihtiyaçlarını yeteri miktarda karşılayabilen, daima en iyi hizmeti sizlere ulaştırmayı hedefleyen, yeniliklere uyum sağlayan, sektörümüzde daima yenilikçi fikirleri savunan yolcu memnuniyeti politikamız ve başlatacak olduğumuz yeni bir projeler ile araç ve filo kiralama alanında sektörün önde gelen şirketlerinden biri olarak yolcularımıza yenilikçi çözümler sunmaya kararlılıkla devam etmekte olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

TÜRKER TURİZM TAŞIMACILIK olarak yeni yıl ile birlikte diğer bir uğraş alanımız olan "araç ve filo kiralama" alanında yeni yatırımlarımızla sizlere aradığınız hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Her marka ve modelde bünyemizde bulunan araçlara bizden en kısa süre ve en ekonomik koşullarda ulaşabilirsiniz. Bizimle istediğiniz aracı sadece kiralamaz adeta sahip olma duygusunu yaşarsınız. Ayrıca memnuniyet politikamız doğrultusunda sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.


Vizyon

Çalışmalarımız sırasında "sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde" hizmet vermeye, "yolcularımız, ailemizin bir ferdidir" felsefesine özen gösteren şirketimiz, bu misyon ve vizyonunu başarıyla gelecek nesillere aktarmayı benimsemiş bulunmaktayız.

Misyon

İnsana verilen değer ve istihdamın önemine inanan bizler, bu görev bilinci ve anlayışı ile daha nice başarılı hizmetleri, siz değerli müşterilerimize sunmaya olan inancımızla ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

"Bizim için Çok Değerlisiniz."

Saygılarımızla...

Kanal Mah. Sakarya Bul.
No: 12/1 Kepez / ANTALYA
0242 332 12 87        0532 778 81 35
turkertasimacilik@hotmail.com
info@turkertasimacilik.com

Araç Takip Sistemine Giriş

© Copyright. 2018 Tüm hakları Türker Taşımacılığa aittir,izinsiz kullanılamaz
Tasarım
Altan Sarı Web Design